Állásajánlataink

El tudná magát képzelni csapatunkban? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan növekvő vállalathoz? Tekintse meg nyitott pozíciónkat!

Szerviztechnikus munkatárs

Feladatok

• EHRLE önkiszolgáló autómosó berendezések telepítése, karbantartása, javítása.

Elvárások:

• középfokú szakirányú végzettség
• érettségi bizonyítvány
• 400 V-tal működő berendezések javítására jogosító képesítés
• víz- és/vagy gáz- és/vagy fűtés- és/vagy kisgép szerelői gyakorlat, vagy ilyen szakirányú folyamatban lévő tanulmányok
• számítógépes felhasználói ismeretek
• „B” kategóriás jogosítvány (járművezetői gyakorlat)
• megbízhatóság, pontosság, terhelhetőség

A fenti képzettséggel rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyök:

• szakterületen szerzett munkatapasztalat
• általános gépszerelői gyakorlat
• német és/vagy angol nyelv ismerete
• C kategóriás jogosítvány,
• targoncavezetői engedély
• gázkészülékek szerelésére jogosító képesítés
• mikroprocesszoros vezérlések ismerete
• technikusi végzettség (mechatronikai, vagy hasonló)

Amit kínálunk:

• átlag feletti, teljesítmény arányos jövedelmet
• jó munkahelyi légkört, támogató munkatársakat és vezetőket
• folyamatos szakmai továbbképzést
• nyelvtanulási lehetőséget
• magas szintű szakmai és környezeti kultúrát
• cafetériát, bejárási támogatást
• szolgálati gépjárművet betanulás után
• mobiltelefont

Munkavégzés helye:
Budapest XI. kerületi telephely és ügyfeleink telephelyei országosan

Írásban, szakmai önéletrajzzal, fényképpel, jövedelem igény megjelölésével várjuk az info@kvant.hu e-mail címre. Jelentkezését megköszönjük, s rövid időn belül válaszolunk!