Állásajánlataink

El tudná magát képzelni csapatunkban? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan növekvő vállalathoz? Tekintse meg nyitott pozíciónkat!

SZERVIZTECHNIKUS

Keressük leendő új SZERVIZTECHNIKUS munkatársunkat! Van képesítése 420/230 V-tal működő berendezések javítására? Fontos számára a jó munkahelyi légkör, és szeretne egy kiváló csapat tagja lenni? Ha igen, várjuk jelentkezését!

Elvárások:
Középfokú szakirányú végzettség (pl.: elektroműszerész, mechanikai műszerész, géplakatos, mechatronikus, villanyszerelő)
• Érettségi bizonyítvány
• 400 V-tal működő berendezések javítására jogosító képesítés
• Víz-, gáz-, fűtés- vagy gépszerelői gyakorlat
• „B” kategóriás jogosítvány, járművezetői gyakorlat
• Megbízhatóság, pontosság

Előnyök:
• Szakterületen szerzett munkatapasztalat
• Német vagy angol nyelvtudás
• C kategóriás jogosítvány
• Targoncavezetői engedély
• Gázkészülékek szerelésére jogosító képesítés
• Mikroprocesszoros vezérlések ismerete

Amit kínálunk:
• Teljes munkaidős – bejelentett alkalmazotti – munkaviszony
• Átlag feletti bérezés, cafetéria, bejárási támogatás (féléves -, éves jutalom)
• Támogató munkahelyi légkör
• Folyamatos szakmai továbbképzési és nyelvtanulási lehetőség
• Stabil, biztos munkakörülmények, magas szintű szakmai és környezeti kultúra

Munkavégzés helye:
• Budapest, XI. kerületi telephely, valamint EHRLE autómosók országosan

Kérjük, amennyiben felkeltettük érdeklődését és a fenti feltételeknek megfelel, fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a “Jelentkezem” gombra kattintva juttassa el.

KÖNYVELŐ / PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Legfőbb feladatok:
• részvétel a könyvelési feladatok ellátásában,
• pénzügyi nyilvántartások vezetése, naprakészen tartása
• éves záráshoz mérleg, beszámoló egyeztetése,
• beérkező számlák kezelése (iktatás, rögzítés, utalások előkészítése)
• számlák kiállítása, nyomtatása, kiküldése, rögzítése, pénzügyi kintlévőség kezelés
• havi / éves záráshoz könyvelés előkészítése (számlák, bizonylatok összekészítése, szkennelése és feltöltése), ÁFA kartonok ellenőrzése
• házi pénztár kezelése,
• általános irodai adminisztrációs feladatok (rendelések, levélírás, postázás, rendszerezés és archiválás, céges gépjárművel kapcsolatos adminisztráció)

Az álláshoz tartozó elvárások:
• mérlegképes könyvelői végzettség
• könyvelés területén legalább 3 év szakmai tapasztalat,
• precíz, pontos, önálló munkavégzés,
• jó kommunikációs készség megléte,
• gyakorlott MS Office felhasználó,

Előny:
• alapfokú angol nyelvtudás kommunikációs szinten (nem elvárás),
• Kulcs-Soft ismerete

• 8 órás munkaidő
• bejelentett versenyképes jövedelem,
• jó munkahelyi légkör, támogató munkatársak és vezetők
• folyamatos szakmai továbbképzést

Egyéb juttatások: Éves bónusz, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek,

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület telephely.

Munkaidő: hétfő: 7.30-16.30, pénteken:7.30-14.00