ehrle kvant álláshirdetés

Állásajánlataink

Kik vagyunk mi? – Kvant Kft. – EHRLE Hungária

Fő profilunk az ipari  tisztítástechnológia, amelyben immár több mint 25 éves tapasztalatunk van. Cégünk egyik meghatározó területe az önkiszolgáló autómosó berendezések értékesítése, szervizelés / karbantartása. Méltán mondhatjuk, hogy a piacvezetők vagyunk, hiszen Magyarországon közel 400 EHRLE önkiszolgáló Autómosó található, aminek a száma folyamatosan növekszik.

Csatlakozzon hozzánk!

Stabil, magyar tulajdonban lévő vállalat vagyunk, közel 30 éves múltra tekintünk vissza.

ehrle kvant

Közösségi oldalaink

facebook ehrleFacebook oldal| ehrle instagramInstagram oldal | videók ehrleYoutube videók

További weboldalaink:
onkiszolgaloautomoso.hu, kvant.hu

Ismerje meg közelebbről cégünket, olvasson bele Forbes magazinba, ahol is Hencsei Zoltán a Kvant Kft. tulajdonosa adott interjút.

Kattintson ide a cikk elolvasásához!

Pályázati anyagokat várjuk a marketing@kvant.hu-ra bérigény megjelölésével!

Tekintse meg nyitott pozícióinkat!

Szerviztechnikus – Budapest

Keressük új SZERVIZTECHNIKUS munkatársunkat EHRLE önkiszolgáló autómosók telepítésére, karbantartására, javítására!

Van képesítése 400/230 V-tal működő berendezések javítására? Fontos az Ön számára a jó munkahelyi légkör, és szeretne egy kiváló csapat tagja lenni? Ha igen, várjuk jelentkezését!

Feladatok:
•EHRLE önkiszolgáló autómosók telepítése, karbantartása, javítása országosan.

Elvárások:
• Középfokú szakirányú végzettség (pl.: elektroműszerész, mechanikai műszerész, géplakatos, mechatronikus, villanyszerelő),
• Érettségi bizonyítvány,
• 400 V-tal működő berendezések javítására jogosító képesítés,
• Gépszerelői vagy víz-, gáz-, fűtés szerelői gyakorlat,
• „B” kategóriás jogosítvány, járművezetői gyakorlat,
• Megbízhatóság, pontosság.

Előnyt jelent:
• Szakterületen szerzett munkatapasztalat,
• Német vagy angol nyelvtudás,
• C kategóriás jogosítvány,
• Targoncavezetői engedély,
• Gázkészülékek szerelésére jogosító képesítés,
• Mikroprocesszoros vezérlések ismerete.

Munkavégzés helye:
• Magyarország – EHRLE autómosók

Amit kínálunk:
• Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony,
•Cafetéria, bejárási költségtérítés
• Támogató munkahelyi légkör,
• Folyamatos szakmai továbbképzési lehetőség,
• Stabil, biztos munkakörülmények, magas szintű szakmai és környezeti kultúra.

Szerviztechnikus – Kelet – Magyarország

Keressük új SZERVIZTECHNIKUS munkatársunkat EHRLE önkiszolgáló autómosók telepítésére, karbantartására, javítására, elsősorban Kelet-Magyarországra.

Az ideális jelölt Nyíregyháza és Debrecen 30 km-es körzetében lakik!

Feladatok:
•EHRLE önkiszolgáló autómosók telepítése, karbantartása, javítása Kelet-Magyarországon.

Elvárások:

• Kelet-magyarországi Ehrle autómosók

• Cafetéria, bejárási költségtérítés
 Folyamatos szakmai továbbképzési lehetőség,

Amennyiben úgy érzi alkalmas a pozícióra, küldje el fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével a marketing@kvant.hu email címünkre!