Made in Germany

Állásajánlataink

Új kollégákat keresünk lelkes csapatunkba!

Állásajánlataink:

Amennyiben szeretne lelkes csapatunk tagja lenni, küldje el önéletrajzát az info(kukac)kvant.hu e-mail címre! Köszönjük!

Jól képzett, igényes szervíztechnikus munkatársat keresünk!

  Feladatok

  - EHRLE önkiszolgáló mosóberendezések telepítése, karbantartása, javítása.

  Elvárások:

  - középfokú szakirányú végzettség

  - érettségi bizonyítvány

  - 400 V-tal működő berendezések javítására jogosító képesítés

  - víz-és/vagy gáz és/vagy fűtés és/vagy kisgép szerelői gyakorlat

  - számítógépes felhasználói ismeretek

  - „B” kategóriás jogosítvány (járművezetői gyakorlat)

  - megbízhatóság, pontosság, terhelhetőség.

  Előnyök:

  - szakterületen szerzett munkatapasztalat

  - általános gépszerelői gyakorlat

  - német és/vagy angol nyelv ismerete

  - C kategóriás jogosítvány

  - targoncavezetői engedély

  - gázkészülékek szerelésére jogosító képesítés

  - mikroprocesszoros vezérlések ismerete

  - technikusi végzettség (mechatronikai, vagy hasonló).

  Amit kínálunk:

  - átlag feletti, teljesítmény arányos jövedelmet

  - jó munkahelyi légkört, támogató munkatársakat és vezetőket

  - folyamatos szakmai továbbképzést

  - nyelvtanulási lehetőséget

  - magas szintű szakmai és környezeti kultúrát

  - cafetériát, bejárási támogatást

  - szolgálati gépjárművet betanulás után

  - mobiltelefont.

  Munkavégzés helye: Budapest XI. kerületi telephely, ügyfeleink telephelyei országosan.

  Írásban, szakmai önéletrajzzal, fényképpel, jövedelemigény megjelölésével várjuk.

  Jelentkezését megköszönjük, s rövid időn belül válaszolunk.

  A fenti képzettséggel rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk!